امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آهنگ جدید حامد همایون به نام حس عاشقی
یکی از هنرمندانی که در زمینه موسیقی پاپ در حال فعالیت می باشد شخصی به نام حامد همایون می باشد. حامد همایون قطعا چهره موسیقی پاپ سال ۹۵ است. او با آهنگ «چتر خیس» توانست آنچنان مخاطبان را جلب خودش کند که تنها ۲۳ میلیون نفر، از یک وب سایت این آهنگ را دانلود نمودند. همایون نخستین کنسرت خود را به نفع کودکان سرطانی در مؤسسه محک برگزار کرد.حامد همایون اسم حامد همایون این نیست، روزی که رو به روی من نشست نام او «سید حامد محمودزاده» بود؛ اگر می خواهید اسمش را استثمار بگذارید، برند حامد همایون متعلق به ترانه های سبک پاپ است. در ادامه در مطلب موزیک ایرانی در مورد دانلود آهنگ جدید حامد همایون به نام حس عاشقی بیشتر می گوییم.می توان در کنار این موضوع  به این مطلب نیز اشاره کرد که رونمایی از اولین آلبوم حامد همایون امروز با حضور اصحاب رسانه در سالن ایوان شمس تهران برگرار شد. هانا کامکار مدیر روابط عمومی موسسه محک، در ابتدای برنامه پشت تریبون حاضر شد و اعلام کرد:«من به نمایندگی از موسسه خیریه محک در اینجا حضور دارم. این موسسه فقط با مشارکت های مردمی اداره می شود و مشارکت های هنرمندان یکی از موارد ارزشمند برای ما است.[تصویر:  -آهنگ-جدید-حامد-همایون-به-نام-حس-ع.jpg]
پاسخ
تشکر شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان