امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدف اصلی از دستگیری احمد شیخ‌زاده، آزادی بزرگ‌ترین صید اطلاعاتی
هدف اصلی از دستگیری احمد شیخ‌زاده، آزادی بزرگ‌ترین صید اطلاعاتی ایران است
خبرگزاری فارس: هدف اصلی از دستگیری احمد شیخ‌زاده، آزادی بزرگ‌ترین صید اطلاعاتی ایران است
مهدی محمدی عنوان کرد فکر می‌کنم هدف اصلی از دستگیری شیخ‌زاده، آزادی نمازی‌ها(سیامک و باقر) در ایران است؛ کسانی که آمریکایی‌ها آنها را بزرگ‌ترین صید اطلاعاتی ایران در یک دهه گذشته خوانده‌اند.
به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس، احمد شیخ زاده، مشاور نمایندگی ایران در سازمان ملل به اتهام نقض تحریمهای آمریکا بازداشت شد.

مهدی محمدی کارشناس سیاسی در این باره در صفحه شخصی اش نوشت: بازداشت امروز احمد شیخ زاده مشاور نمایندگی ایران در سازمان ملل از سوی دستگاه قضایی امریکا نوعی گروگان گیری است. این دستگیری مشخصا از جانب کسانی کارسازی شده که صهیونیست ها مرتبطند از جمله خانم تالی فرهادیان دادستان شرق نیویورک که با اقتباس از تعابیر زهرا رهنورد می توان گفت عروس یهودی هاست! (او اکنون همسر یک صهیونیست نام و نشان دار است.)

من فکر می کنم هدف اصلی از این گروگان گیری، آزادی نمازی ها (سیامک و باقر) در ایران است؛ کسانی که امریکایی ها آنها را بزرگترین صید اطلاعاتی ایران در یک دهه گذشته خوانده اند.

در واقع امریکا وارد فاز جدیدی از تقابل اطلاعاتی- امنیتی با ایران شده که نقش اقتصاد در آن بسیار برجسته است. دیوید کوهن دقیقا به همین دلیل از وزارت خزانه داری امریکا به سازمان سیا رفت و حالا ظاهرا کارش را شروع کرده است.

باید ببینیم دوستان آقای جان کری در تهران چه واکنشی نشان خواهند داد.
پاسخ
تشکر شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان