امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعای جدید ترامپ: حاضرم بدون هیچ پیش‌شرطی با روحانی ملاقات کنم
رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس خبری مشترک خود با نخست وزیر ایتالیا بار دیگر از اشتیاقش برای مذاکره با ایران و دیدار با مقامات کشورمان سخن گفت.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس خبری مشترک خود با جوزپه کونته، نخست وزیر ایتالیا، مدعی شد که حاضر است بدون هیچ پیش‌شرطی با مقامات ایران ملاقات کند، در هر کجا و هر زمان که آن‌ها بخواهند!

وی در پاسخ به سوال یک خبرنگار درباره تمایلش به دیدار با رئیس جمهور ایران گفت: حاضرم بدون هیچ پیش‌شرطی با روحانی ملاقات کنم. در هر کجا و هر زمان که آن‌ها (ایران) بگویند.

ترامپ ادامه داد: قطعا مایلم با آن‌ها (مقامات ایران) ملاقات کنم. اگر آن‌ها بخواهند ملاقات کنند، من هم می‌خواهم. هیچ پیش‌شرطی هم نمی‌گذارم!

رئیس‌جمهور آمریکا اضافه کرد: من این کار را از موضع قدرت یا ضعف انجام نمی‌دهم، فکر می‌کنم ملاقات کردن کار مناسبی است.

وی در عین حال و در ادامه اظهارات متناقض خود گفت: ما (آمریکا و ایتالیا) موافقیم که به ایران نباید هرگز اجازه دستیابی به سلاح هسته‌ای داده شود!

ترامپ همچنین در ادامه مواضع خصمانه‌اش علیه کشورمان افزود: ما همه کشور‌ها را تشویق می‌کنیم برای پایان دادن به اقدامات ایران در منطقه به این کشور فشار بیاورند.

رئیس جمهور آمریکا گفت: کشورش از مشارکت ایتالیا در این تلاش استقبال می‌کند.

اظهارات متناقض ترامپ در حالی مطرح می‌شود که او در مدت زمان ریاست جمهوری خود بدون هیچ دلیل خاصی از برجام که مورد تایید شورای امنیت بود خارج شد، به صورت پیوسته به تهدید ایران پرداخت و تحریم‌ها علیه ایران را افزایش داد.
پاسخ
تشکر شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان