اسامی کاروان اعزامی ایران به پارالمپیک

اسامی کاروان اعزامی ایران به پارالمپیک Reviewed by مدیریت پرچم های سیاه شرق on Aug 21Rating:
پس از افتخارآفرینی ورزشکاران ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن اکنون نوبت به پارالمپیکی هاست که در این بازی‌ها پرچم ایران را به اهتزاز درآورند.
به گزارش مشرق به نقل از مهر، چهاردهمین دوره بازی‌های پارالمپیک از ۲۹ اوت تا ۹ سپتامبر (۸ تا ۱۹ شهریور) در لندن برگزار خواهد شد. بیش از چهار هزار ورزشکار از ۱۴۰ کشور جهان در این بازی ها شرکت خواهند داشت و ایران نیز به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در بازی های فوق حضور خواهد یافت.

کاروان ایران در دوره قبلی این رقابت ها با نام “مهر علوی” با کسب ۵ مدال طلا، ۶ نقره و ۳ برنز با کسب عنوان بیست و دومی به کار خود پایان داد. مسئولان کمیته ملی پارالمپیک ایران پیش تر عنوان کرده اند که با رویکرد به حفظ جایگاه قبلی و نیم‌نگاه به ارتقای آن در این دوره از بازی ها در مسابقات حضور خواهند یافت.کاروان ایران با نام “دلوار” که به نام “رئیسعلی دلواری”، مبارز دلیر تنگستانی علیه هجوم بریتانیایی‌ها به ایران، اشاره دارد در مسابقات شرکت خواهد کرد. پرچمدار کاروان ایران در چهاردهمین دوره بازی ها “عبدالرضا جوکار” خواهد بود.

کاروان پارالمپیک ایران روز پنجشنبه دوم شهریور با ۷۹ ورزشکار عازم لندن خواهد شد. پس از درخشش المپیکی‎ها در لندن، اکنون پارالمپیکی‌ها امیدوارند که این درخشش را تکرار کنند و ایران را در جایگاه مناسبی در جدول رده بندی رقابت‌های قرار دهند.

دوومیدانی

ورزشکاران: عبدالرضا جوکار ماده پرتاب نیزه کلاس F53 ، جواد حردانی ماده پرتاب وزنه و دیسک کلاس F38، جلال خاکزادیه ماده پرتاب دیسک کلاس F34، مرضیه صدقی ماده پرتاب وزنه کلاس F54، جلیل باقری ماده پرتاب وزنه کلاسF55 ، علی محمد یاری ماده پرتاب دیسک کلاس F56، سلمان آب باریکی ماده پرتاب وزنه کلاس F34، محسن کائیدی ماده پرتاب وزنه و نیزه کلاس F34، کامران شکری ماده پرتاب نیزه کلاس F42، فرزاد سپهوند پرتاب دیسک کلاس  F44، مهرداد کرم زاده ماده پرتاب دیسک کلاس F42، پیمان نصیری ماده دو ۱۵۰۰ متر کلاس T20، محمد خالوندی ماده پرتاب نیزه کلاس F58، سید عرفان حسینی لیراوی کلاس B 2، سجاد نیک پرست B 3  و هاجر تکتاز

کادرمربیگری: بهروز برجسته (سرپرست)، بهمن رضایی فرعی (سرمربی)، هرمز راد صادقی نیا (مربی)، مصطفی بهرامی (مربی)  والری یاهاودزیک (مربی)، پریسا بهزادی (مربی)، حمید مزارزیی (مربی)

والیبال نشسته: جلیل ایمری، احمد ایری، ناصر حسن پور، داود علیپوریان، صادق بیگدلی، محمد خالقی، عیسی زیراهی، مجید لشگری صنمی، رمضان صالحی حاجی‌کلایی، سید سعید ابراهیمی بالادزایی، رضا پیدایش

کادر مربیگری:
علی کشفیا (سرپرست)، هادی رضایی گرکانی (سرمربی)، فرید صائبی (مربی)، بهمن تارویردی زاده (مربی بدنساز)، علیرضا معمری (آنالیزور)، محمد صفری (فیزیوتراپ)

فوتبال هفت نفره: احسان غلامحسین پور بوشهری، مسلم اکبری، رسول آتش افروز، صادق حسنی باغی، مهران نیکویی مجد، جاسم بخشی، هاشم رستگاری مبین، فرزاد مهری، مرتضی حیدری، عبدالرضا کریمی زاده، بهمن انصاری، مسلم خزایی پیرسرابی
کادر مربیگری:
علی اصغر هادیزاده (سرپرست)، امین الله ‌مانی (سرمربی)، احمد جانعلی (مربی)، مسعود عماری (مربی بدنساز)، سیدحمید شرافتی (مربی دروازه بانان)، بیژن ذولفقار نسب (مدیر فنی تیم ملی )

فوتبال پنج نفره نابینایان: عبدالحمید شلهاوی زاده، بهزاد زاد علی اصغر، مقصود قلی زاده، امیر پور رضوی، محمد کشتکار، احمد شاه حسینی، حسین رجب پور، محمد حیدری، مرتضی معبودی، میثم شجاعیان.
کادر مربیگری:
مسعود عماری(سرپرست تیم)،جواد فلفلی (سرمربی)، سجاد حسین زاده (مربی)، محمدرضا شاد دل (مربی)

تیروکمان: ابراهیم رنجبر کیوج، رهام شهابی پور، امین علیخانی نژاد، زهرا جوانمرد سیستانی، زهرا نعمتی، راضیه شیرمحمدی

کادر مربیگری:
مجید کهتری (سرپرست)، حجت الله واعظی (سرمربی)، فاطمه متقی کاشانی (مربی)

وزنه برداری: امیر جعفری دسته ۵۶ کیلوگرم ، نادر مرادی دسته ۶۰ کیلوگرم، روح الله رستمی دسته ۵/۶۷ کیلوگرم، علی حسینی دسته ۷۵ کیلوگرم، مجید فرزین دسته ۵/۸۲ کیلوگرم، حامد صلحی پور  دسته ۹۰ کیلوگرم، علی صادق زاده دسته ۱۰۰ کیلوگرم، سیامند رحمان دسته فوق سنگین

کادر مربیگری:
سیدعلیرضا حسینی (سرپرست)، علی اصغر رواسی (سرمربی)، غلامرضا آسترکی (مربی)

گلبال: حسن جعفری، سید مهدی سیاحی، جواد شیردل، مصطفی شهبازی یاجلو

کادر مربیگری:
مسعود عماری (سرپرست)، افشین زند کریمی (سرمربی)، مهرداد شیروانی (مربی)، عباس طرفی (مربی)، بهمن مددی (مربی بدنساز)

جودو: سعید رحمتی، محمد علی‌شنانی، حمزه ندری، حامد علیزاده، سید امیر میرحسن نتاج، هانی عساکره

کادر مربیگری:
محمد اسدمسجدی (سرپرست)، خسرو گلکار (سرمربی)، ناصر قراگوزلو حصاری (مربی)، جواد شفیعی (مربی بدنساز)

تیراندازی: ساره جوانمردی دودمانی، عالیه محمودی کرد خیلی

کادر مربیگری:
رقیه الله کرمی (مربی)

دوچرخه سواری: بهمن گلبارنژاد

کادر مربیگری:
محمد عسکری (مربی)

تنیس روی میز: حسن جانفشان

کادر مربیگری:
مهدی آرمند نیا (مربی)

تنیس با ویلچر: حسین ممی پور

کادر مربیگری:
امیرحسین ابراهیمی (مربی)

شنا: شاهین ایزدیار
محمد حسین اقبالی (مربی)

, , , , , , , , , ,

درباره مدیریت پرچم های سیاه شرق

پیشنهاد میکنیم

سریال فرار از زندان در تلویزیون ایران

سریال فرار از زندان در تلویزیون ایرانReviewed by مدیریت پرچم های سیاه شرق on Feb …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

Watch Dragon ball super