استان | حوزه انتخابیه | منتخبین ملت | گرایش | تعداد آراء |
آذربایجان شرقی | تبریز،اسکو و آذرشهر | ۱- میرهادی قرهسید
۲- رضا رحمانی | ۱-مستقل ۲- آبادگران جهادی ۳-متحد پایداری | ۱۲۵۴۷۱-۱ ۱۲۵۳۷-۲ ۲۰۹۲۸-۳ |
اردبیل | اردبیل،نمین، سرعین و نیر | مصطفی افضلی فرد | متحد | ۷۳۷۶۳ |
ایلام | دهلران آبادانان و دره شهر | علی محمد احمدی | ایستادگی | ۵۲۶۵۲ |
ایلام، شیروان، چردوال، ایوان و مهران | ۱- احمد شوهانی | ۱-متحد | ۱- ۶۳۰۱۵ | |
اصفهان | اصفهان | حمیدرضا فولادگر | متحد | ۱۱۳۰۰۰ |
لنجان |
| ایستادگی | ۴۸۰۰۰ | |
سمیرم | سکینه عمرانی | مستقل | ۲۰۰۰۰ | |
تهران | تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر | برای اطلاع از نتایج آرای ۲۵ نفر اول تهران اینجا کلیک کنید | ||
چهارمحال و بختیاری | اردل،فارسان، کوهرنگ و کیار | حمیدرضا عزیزی فارسانی | مستقل | ۵۷۵۹۴ |
خراسان رضوی | مشهد و کلات | ۱-جواد کریمی قدوسی | ۱-پایداری ۲-متحد | ۱- ۱۹۰۹۳۳ ۲- ۱۸۳۸۸۲ |
خوزستان | اهواز | ۱- سید شکر خدا موسوی | ۱-متحد و پایداری ۲- متحد و پایداری | ۱۲۲۵۸۹-۱ ۲- ۹۹۶۵ |
دزفول | عباس پاپی زاده | مستقل | ۵۸۰۰۰ | |
دشت آزادگان | ناصر صالحی نسب | متحد | ۲۷۰۰۰ | |
آبادان | ۱- محمدسعید انصاری | ۱- متحد ۲-ایستادگی | ۱- ۲۳۱۲۳ ۲۰۲۱-۲ | |
ایذه و باغملک | حجت الله درویش پور | مستقل | ۹۰۶۰۰ | |
بهبهان | محمد باقر شریعتی | اصلاح طلب | ۲۴۸۴۸ | |
سیستان و بلوچستان | زابل، زهک و هیرمند | حلیمه عالی | مستقل | ۷۰۵۵۶ |
فارس | شیراز | سید حسین ذوالانوار | متحد | ۸۶۰۰۰ |
آباده، بوانات و خرم بید | رحیم زارع | متحد | ۳۹۴۲۹ | |
کردستان | سنندج، دیواندره و کامیاران | ۱-سالار مرادی | ۱-مستقل | ۱- ۵۲۶۰۰ |
کرمانشاه | کرمانشاه | محمد رزم | متحد | ۲۷۰۰۰ |
گلستان | گرگان و آق قلا | عیسی امامی | ایستادگی | ۹۰۰۰۰ |
گیلان | تالش، رضوانشهر و ماسال | محمود شکری | پایداری | ۳۷۰۰۰ |
رشت | ۱-غلامعلی جعفرزاده | ۱- مستقل | ۱- ۴۱۰۰۰ | |
لرستان | خرم آباد | ابراهیم آقامحمدی | متحد | ۸۶۳۰۶ |
ازنا و درود | عباس قائد رحمت | مستقل | ۵۳۲۱۴ | |
پلدختر | علی کائدی | پایداری | ۲۴۸۴۷ | |
بروجرد | بهرام بیرانوند | متحد | ۵۲۹۴۲ | |
مرکزی | تفرش، آشتیان و فراهان | عباس صلاحی | ایستادگی | ۲۰۱۷۱ |
همدان | تویسرکان | کاظم سلیمی | مستقل | ۲۰۳۴۴ |
همدان و فامنین | ابراهیم کارخانه ای | پایداری | ۶۲۸۰۵ | |
ملایر | احمد آریایی نژاد | متحد | ۵۰۶۳۱ | |
یزد | مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم | دخیل عباس زارع زاده | متحد | ۴۴۲۷۱ |
اسامی نهایی منتخبین ملت در دور دوم انتخابات +گرایش سیاسی
اسامی نهایی منتخبین ملت در دور دوم انتخابات +گرایش سیاسیReviewed by مدیریت پرچم های سیاه شرق on May 5Rating: