پانزدهمین دوره مسابقات فوتبال جام ملت هاى 2011 آسیا از روز جمعه هفته جارى (17 دی )در قطر آغاز مى شود و این در حالیست كه تیم كشورمان نخستین دیدار خود در این رقابت ها را در روز پنجم مسابقات (21 دی) مقابل تیم عراق برگزار مى كند.

برنامه کامل بازیهای جام ملتها

برنامه کامل بازیهای جام ملتها Reviewed by مرتضی سرمدیان on Jan 8Rating:

بر این اساس ملى پوشان کشورمان در روز سه شنبه ۲۱ دى ماه در ورزشگاه الریان به مصاف عراق مى روند و در روزهاى ۲۵ و ۲۹ دى ماه در ورزشگاه قطراسپورت به ترتیب مقابل کره شمالى و امارات صف آرایى خواهند کرد.

شاگردان افشین قطبى اگر به عنوان صدرنشین گروه D به مرحله یک چهارم نهایى مسابقات جام ملت هاى ۲۰۱۱ آسیا صعود کنند در این مرحله روز شنبه ۲ بهمن ماه در ورزشگاه الریان به دیدار تیم دوم گروه C مى روند که در آن تیم هاى کره جنوبى، هند، استرالیا و بحرین حضور دارند.

در صورتی که تیم ملى فوتبال کشورمان به عنوان تیم دوم گروه D به مرحله یک چهارم نهایى مسابقات راه پیدا کرد روز شنبه ۲ بهمن ماه برابر تیم اول گروه C به میدان خواهد رفت. این بازى در ورزشگاه السد شهر دوحه برگزار مى شود.

اگر تیم ملى فوتبال ایران در مرحله گروهى صدرنشین گروه D شد و در مرحله یک چهارم نهایى نیز از سد تیم دوم گروه C گذشت در مرحله نیمه نهایى برابر برنده دیدار تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B صف آرایى مى کند. این بازى در ورزشگاه خلیفه برگزار خواهد شد. ملى پوشان فوتبال کشورمان در صورتى که به عنوان تیم دوم گروه D موفق به عبور از مرحله یک چهارم نهایى شوند در مرحله نیمه نهایى مقابل برنده دیدار تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A به میدان مى روند، این بازى نیز در ورزشگاه الغرافه برگزار مى شود.

برنامه کامل مسابقات فوتبال جام ملت هاى ۲۰۱۱ آسیا

مرحله گروهى:

جمعه -۱۷/۱۰/۱۳۸۹

قطر – ازبکستان، ساعت ، ۱۹:۴۵ ورزشگاه خلیفه (گروه A)

شنبه – ۱۸/۱۰/۱۳۸۹

کویت – چین، ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه الغرافه (گروه A)

جام قهرمانی آسیا

یکشنبه – ۱۹/۱۰/۱۳۸۹

ژاپن – اردن، ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه قطراسپورت (گروه B)

عربستان – سوریه، ساعت ۱۹:۴۵ ورزشگاه الریان (گروه B)

دوشنبه -۲۰/۱۰/۱۳۸۹

هند – استرالیا، ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه السد (گروه C)

کره جنوبى – بحرین، ساعت ۱۹:۴۵ ورزشگاه الغرافه (گروه C)

سه شنبه – ۲۱/۱۰/۱۳۸۹

کره شمالى – امارات، ساعت ۱۶:۴۵ورزشگاه قطراسپورت (گروه D)

عراق – ایران، ساعت ۱۹:۴۵ ورزشگاه الریان (گروه D)

چهارشنبه – ۲۲/۱۰/۱۳۸۹

ازبکستان – کویت، ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه الغرافه (گروه A)

چین – قطر، ساعت ۱۹:۴۵ ورزشگاه خلیفه (گروه A)

پنجشنبه – ۲۳/۱۰/۱۳۸۹

اردن – عربستان، ۱۶:۴۵  ورزشگاه الریان (گروه B)

سوریه – ژاپن، ۱۶:۴۵ ورزشگاه قطراسپورت (گروه B)

جمعه – ۲۴/۱۰/۱۳۸۹

استرالیا – کره جنوبى، ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه الغرافه (گروه C)

بحرین – هند، ساعت ۱۹:۴۵ ورزشگاه السد (گروه C)

دیدار ایران - کره شمالی

شنبه – ۲۵/۱۰/۱۳۸۹

ایران – کره شمالى، ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه قطراسپورت (گروه D)

امارات – عراق، ساعت ۱۹:۴۵ ورزشگاه الریان (گروه D)

یکشنبه – ۲۶/۱۰/۱۳۸۹

قطر – کویت، ساعت ۱۹:۴۵ ورزشگاه خلیفه (گروه A)

چین – ازبکستان، ساعت ۱۹:۴۵ ورزشگاه الغرافه (گروه A)

دوشنبه – ۲۷/۱۰/۱۳۸۹

عربستان – ژاپن، ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه الریان (گروه B)

اردن – سوریه، ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه قطراسپورت (گروه B)

سه شنبه -۲۸/۱۰/۱۳۸۹

کره جنوبى – هند، ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه السد (گروه C)

استرالیا – بحرین، ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه الغرافه (گروه C)

چهارشنبه – ۲۹/۱۰/۱۳۸۹

عراق – کره شمالى، ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه الریان (گروه D)

امارات – ایران، ساعت ۱۶:۴۵ورزشگاه قطراسپورت (گروه D)

مرحله یک چهارم نهایى:

جمعه – ۱/۱۱/۱۳۸۹

بازى شماره ۱:  تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B، ساعت ۲۰:۰۵ ورزشگاه خلیفه

بازى شماره ۲: تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A، ساعت  ۱۷:۰۵ ورزشگاه الغرافه

شنبه – ۲/۱۱/۱۳۸۹

بازى شماره ۳:  تیم اول گروه C – تیم دوم گروه D، ساعت ۱۷:۰۵ ورزشگاه السد

بازى شماره۴:  تیم اول گروه D – تیم دوم گروه C، ساعت ۲۰:۰۵ ورزشگاه الریان

مرحله نیمه نهایى:

سه شنبه –  ۵/۱۱/۱۳۸۹

برنده بازى شماره یک – برنده بازى شماره ۳ ، ساعت ۲۰:۰۵ ورزشگاه خلیفه

برنده بازى شماره ۲- برنده بازى شماره ۴ ، ساعت ۱۷:۰۵ ورزشگاه الغرافه

دیدار رده بندى:

جمعه – ۸/۱۱/۱۳۸۹

ساعت ۱۸:۳۰ ورزشگاه السد

 

دیدار فینال:

شنبه – ۹/۱۱/۱۳۸۹

ساعت ۱۸:۳۰ ورزشگاه خلیفه

تنظیم برای تبیان: حسین محمدی

درباره مرتضی سرمدیان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 2 =

Watch Dragon ball super