“وضعیت سفید” بیشترین جوایز را بدست آورد

"وضعیت سفید" بیشترین جوایز را بدست آوردReviewed by مدیریت پرچم های سیاه شرق on Jan 29Rating:

دومین جشنواره تلویزیونی جام جم با معرفی برگزیدگان در چهار بخش رقابتی به کار خود پایان داد.
به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران حاضر در محل آیین اختتامیه جشنواره تلویزیونی جام جم شامگاه دوشنبه با حضور عزت الله ضرغامی رییس سازمان صدا و سیما، معاون و جمعی از مسئولان و مدیران شبکه های تلویزیونی و نیز برنامه سازان و هنرمندان در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.در این برنامه که تا نیمه شب به طول انجامید، برگزیدگان جشنواره در چهار بخش فیلم های تلویزیونی، سریال های طنز، بخش کودک و نوجوان و مسابقات و سرگرمی معرفی شدند و “وضعیت سفید”با کسب پنج سرو زرین جشنواره پیشتاز کسب جوایز این دوره جشنواره شد.

اسامی برگزیدگان جشنواره در بخش های مختلف به این شرح است:

**بخش فیلمهای تلویزیونی

بهترین فیلمنامه: ابراهیم فروزش برای فیلم تلویزیونی سنگ اول

بهترین کارگردانی: بهروز شعیبی برای فیلم تلویزیونی پیش خواهد آمد

بهترین فیلم: اکبر تحویلیان برای فیلم تلویزیونی ساعت به وقت صفر

بهترین بازیگر مرد: محسن تنابنده(سنگ اول) و سیامک صفری (پیش خواهد آمد)

بهترین بازیگر زن: اندیشه فولادوند برای فیلم تلویزیونی سنگ اول

بهترین آهنگساز: بهنود یخچالی

**بخش سریالهای طنز

بهترین فیلمنامه: علیرضا بذرافشان/سارا خسروآبادی برای سریال نابرده رنج

بهترین کارگردانی: حمید نعمت الله برای سریال وضعیت سفید

بهترین سریال: الهام غفوری برای سریال پایتخت

بهترین بازیگر اول مرد: یونس غزالی برای بازی در وضعیت سفید

بهترین بازیگر اول زن: افسانه بایگان برای بازی در سریال وضعیت سفید

بهترین بازیگر مکمل زن: مرجانه گلچین برای بازی در سریال شمس العماره

بهترین بازیگر مکمل مرد: هوشنگ حریرچیان برای بازی در سریال ساختمان پزشکان و آشپزباشی

بهترین تصویربرداری: مسعود کلاری برای سریال آشپزباشی

بهترین موسیقی: امین هنرمند برای سریال آشپزباشی

بهترین دکور و صحنه: محمدرضا شجاعی برای سریال وضعیت سفید

بهترین جلوه های ویژه: رضا میثاقی برای سریال مسیر انحرافی

بهترین تدوین: خشایار موحدیان و سودابه سعیدنیا برای سریال وضعیت سفید

**بخش مسابقه و سرگرمی

بهترین اجرا: مسعود روشن پژوه

دکور: حسین فردرو

خلاقیت و پژوهش: سعید ابوطالب/محمد حسینی

مسابقه حضوری: سعید ابوطالب

مسابقه غیرحضوری: علی اکرمی

** کودک و نوجوان

– بخش برنامه های عروسکی:

بهترین عروسکی: حسین مناجاتی

بهترین عروسک گردان: دنیا فنی زاده

بهترین صداپیشه: نگار استخر

بهترین نویسنده: شادی پورمهدی

بهترین موسیقی: امید سیاره

بهترین کارگردانی:هنگامه مفید

بهترین تدوین:ساسان امیرپور

بهترین تیتراژ-مهین جواهریان

بهترین طراح صحنه و دکور: منوچهر شاکری

** بخش برنامه های ترکیبی:

بهترین بازیگر: محمد مسلمی/علی فروتن/ حمید گلی (عمو فیتیله ای ها)

بهترین مجری: داریوش فرضیایی و امیر محمد متقیان (عموپورنگ و امیرمحمد)

بهترین نویسنده: محمدرضا حیدری

بهترین دکور: مونا ترابی

در این بخش هیچ برنامه ای به عنوان بهترین برنامه ترکیبی انتخاب نشد.

همچنین در این مراسم رئیس رسانه ملی از محمد علی کشاورز پیشکسوت عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون تقدیر و تشکر به عمل آورد.

در ادامه نیز  از رئیس رسانه ملی  از علیرضا خمسه، امیر جعفری ، ریما رامین فر، حسین سهیلی زاده، علیرضا افخمی، محمدرضا ورزی، محمد اصفهانی، داریوش ارجمند، ایرج طهماسب، حمید جبلی ،‌سیروس مقدم،‌محمدرضا شریفی نیا، رامبد جوان، شهره لرستانی، رویا تیموریان، مسعود رایگان، داوود میرباقری، جعفری جوزانی، مجید انتظامی، سید ضیاء الدین دری و احمدرضا معتمدی و مرضیه برومند و خانواده مرحوم بیگلری پور تقدیر شد.

گفتنی است؛ هیئت داوران جایزه ویژه خود را به مرجان اشرفی زاده، علیرضا خمسه، ناهید دل آگاه، محسن تنابنده، سیامک صفری، محمد داودی و علیرضا سبط احمدی اهدا کردند.

درباره مدیریت پرچم های سیاه شرق

پیشنهاد میکنیم

فرهادی

نمایش فیلم «فروشنده» بدون ممیزی جدی بر پرده سینمای ایران

نمایش فیلم «فروشنده» بدون ممیزی جدی بر پرده سینمای ایرانReviewed by مدیریت پرچم های سیاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 4 =

Watch Dragon ball super