امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولدت مبارک شرق
[تصویر:  i517048_happy.gif]
دهم مرداد سال نود دومین سالگرد تولد شرق مبارک باد
با سلام و عرض تبریک به مناسبت حلول رمضان کریم ماه ضیافت پروردگار دومین سالگرد تاسیس
شرق دانشنامه دین اسلام را به همه ی کاربران و مدیران محترم این سایت تبریک و تهنیت عرض مینمایم
صرف نظر از مشکلات موجود بر خود میبالم و افتخار میکنم که در کمتر از 2 سال توانستیم جای خود را در بین وبسایتای فرهنگی و دینی به خوبی باز کنیم
این اتفاق میمون حاصل نمیگردید به جز در سایه عنایات خاصه ذات اقدس الله و کرامات ائمه اطهار
به عنوان مدیریت شبکه پژواک عرض مینمایم تمامی بار زحمت شرق بر دوش جناب آقای حسین صادقی مدیر محترم شرق بوده و هست
وبسایت شرق در سال گذشته بیش از صدوپنجاه هزار بازدید کننده داشته که این اتفاق بدور از هرگونه ترفند غیر اخلاقی برای جذب مخاطب بوده است . دفع حملات مکرر هکری از سوی کج فکران علی رغم ساختار ساده ی اسکریپ سایت نکته جالب توجه ایست که میتوان با هزینه و سرمایه کم نیز به تولید محتوای مفید پرداخت
با افتخار دست تک تک اعضا و مدیران و بوسه میزنم و از خداوند منان آرزوی توفیق روز افزون را برای ایشان دارم
مرتضی سرمدیان
مدیرت شبکه علمی آموزشی پژواک
پاسخ
تشکر شده توسط: shia , HamID72
به سلامتی مبارک باشه از تمامی دوستان به خصوص آقای سرمدیان و حمید ممنونم به امید آینده ای روشنتر از گذشته برای اندیشه اسلامی ایرانی
پاسخ
تشکر شده توسط: HamID72
اخ ببخشيد
اينقدر هول شدم كه اين تاپيك فكر كردم مال پارساله
اين تاپيك رو هم بخونيد
http://shargh.us/forum/showthread.php?tid=663
بازم تولد شرق عزيز رو تبريك ميگم
يا حق
پاسخ
تشکر شده توسط: shia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان