امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرت چیه
نظرت چیه در صورت پیشرفت رتبه سایت توی الکسا یه قسمت مهم به شرق اضافه کنیم مثلا الان 1.700.000 اگر رسید به به 1.200.000 آپلود سنتر بزاریم بعد میخوام حجم تالار دوبله کنم البته توی همین موضوعات مثلا قسمت زن ، شهدا و غیره اضافه میکنم
پاسخ
تشکر شده توسط:
برای آپلود سنتر محدودیت داریم از طرف هاستمون چون مسایل کپی رایت و مدیریت فایلهای مخرب یا غیر اخلاقی به درد سرش نمی ارزه اما برای موضوعات مشگلی نیست هر چی صلاح مدونی ایجاد کن
پاسخ
تشکر شده توسط:
دوستان عزیز سلام و خداقوت
پیشنهاد من برای رونق بیشتر تالار گفتگوی ارزشمندی که راه اندازی شده،استفاده از تجارب و توان سایت های مطرح و با سابقه اسلامی در این زمینه می باشد.با بررسی و گلچین مطالب گنجانده شده در سایت های مذکور و استفاده از آن مطالب در شروع مباحث جدید تالارها،امید است که بتوانیم همه با هم در یک مسیر گام برداریم ودر رسیدن به هدف واحد خود امیدوارتر باشیم.
برقرار باشید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
با تشکر پیشنهاد خوبیه من پیشنهاد میکنم تقسیم کار کنیم و هر کدوم از دوستان مسولیت یه بخش و به عهده بگیره
پاسخ
تشکر شده توسط:
نظرتون چیه به من و رفقای تازه واردم خوش آمد بگین؟؟
بهتون قول میدم بحثای داغی داشته باشیم
پاسخ
تشکر شده توسط:
(01-08-2012, 02:42 PM)شورباران نوشته است: نظرتون چیه به من و رفقای تازه واردم خوش آمد بگین؟؟
بهتون قول میدم بحثای داغی داشته باشیم

سلام دوست گرامی
من به نوبه خودم خوشامد میگم
از بحث های داغتون هم به شدت استقبال میکنم ولی مواظب باشید مباحث داغتون تالار به اتش نکشهConfused
موفق باشید
یا حق
پاسخ
تشکر شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان