امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کد های تقلب و رمز بازی گیاهان در مقابل زامبی plants vs zombies
این بازی رو من تا آخرش رفتم ( بدون رمز ) زیاد بازی سختی نیستش و به نظر من نیاز به رمز هم نداره !! به شما هم توصیه میکنم که بدون رمز بایز کنیدش . اما در کل رمز بازی گیاهان در مقابل زامبی یا همون plants vs zombies رو در قسمت زیر قرار دادم و میتوانید ببینید .
این بازی رو من خیلی باحاش حال کردم و دوستش داشتم یک جوری بازی اعتیاد آوری بودش و آدم رو جذب میکرد تا یک دست دیگه آدم بازی کنه و ببینه مراحل بعدی چه موجوداتی میان .

در صورتی که دنبال رمز بازی خواصی هستید اون رو در قسمت نظر به من بگید و من هم میگردم و اگر پیدا کردمش اون رو در سایت قرار خواهم داد .
اگر سایت خوب و معتبری در باره رمز و کد های تقلب بازی ها میشناسید اون رو از طریق قرار دادن نظر در بخش زیر به من معرفی کنید .
در صورتی که لینک خراب بودش حتما دکمه خرابی لینک رو در قسمت زیر بزنید .
توجه 1 : رمز ها رو در داخل یک فایل قرار دادم و در قسمت زیر میتوانید دانلود کنید !! دلیلش این هستش که بسیاری از رمز ها طولانی هستش و دوم اینکه رمز ها دستتون میمونه میتوانید اونارو برای خودتون برای مدتی داشته باشد .
توجه 2 : لینک دانلودش در زیر قرار داره و بدون رمز هستش .

در کل به نظر من لطف بازی به این هستش که بدون رمز تمامش کنید اما چون بعضی ها دنبال رمز هستند من هم رمزها رو قرار میدم
اگر هم رمزها مشکل داشتند دیگه به بزرگی خودتون ما روببخشید .
در صورتی که دوست داشتید میتوانید در قسمت زیر هم نظر های خودتون رو به من بگید
Cheat Codes
The following codes can be entered during gameplay:
Alternate Lawn Mower appearance - trickedout
Daisies appear when zombies die - daisies
Candy rains when zombies die - pinata
Toggles zombie call for brains sound - sukhbir
Zombies wear sunglasses - future
Zombies have moustaches - mustache or moustache
Zombies dance - dance
Zombies walks slowly - slowboke
پاسخ