امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نواب صفوی از تولد تا شهادت صفوی
[size=medium]داستان اسماعيل (با نگاهي به زندگي قهرمان دفاع از خرمشهر شهيد ستوان اسماعيل زارعيان)
ناشر: سوره سبز
نویسنده: اميررضا مافي
خواستم از شهید سروان اسماعیل زارعیان بگم ترجیح دادم کتاب "داستان اسماعیل"رو بهتون معرفی کنم.خودم 4 بار کامل این کتاب رو خوندم و هنوز هم مشتاق دوباره خوندنش هستم.توصیه میکنم بخونید تا بفهمیم در مقابل این همه مردانگی و ایثار هیچ کاری نکردیم که خستگی رو از تن شهدا دربیاره.بعد از خوندن این کتاب تازه به این جمله رسیدم که :شهدا شرمنده ایم...
شهيد «اسماعيل زارعيان» يكي از افسران كم تر شناخته شدة ارتش بود. او اهل جهرم بوده كه در آبادان عاشق دختري به نام «فريده فرخي» مي شود. هم زمان عشق به وطن و دفاع از كشور در مقابل دشمن او را به جبهة جنگ مي كشاند و جانباز مي گردد. بعد از پنج سال در حالي كه بر اثر مصدوميت راه رفتن برايش دشوار بوده با دختر دلخواه خود ازدواج مي كند؛ اما دو روز بعد از عروسي با گذاشتن نامة خداحافظي به جبهه برمي گردد و بعد از ايثار و رشادت هاي بي شمار به درجة شهادت نائل مي شود. كتاب داستاني است بر اساس زندگي شهيد «اسماعيل زارعيان» و شرح زندگي پر از حادثه، شور و شيدايي اش از زبان همسر و هم رزمش.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پاسخ
تشکر شده توسط:

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نواب صفوی از تولد تا شهادت صفوی - توسط همپای ولایت - 07-08-2014, 12:35 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان